در حال بارگذاری ...
جمعه 8 بهمن 1400

اطلاعیه مهم بازگشایی کلاسهای عملی و حضوری


احتراماً با عنایت به دستورالعمل های ارسالی وزارت علوم و دانشگاه فنی و حرفه‌ای و پیرو هماهنگی های لازم با ستادهای مسئول استانی کرونا، اعلام می‌نماید کلیه کلاسهای عملی نیمسال ۰۰۱ از روز انتشار این اطلاعیه به صورت حضوری برگزار میگردد. در ابتدا لازم است دانشجویان عزیز با مراجعه به سامانه https://p2ksh.tvu.ac.ir/fa/form_data/add/form_id=4388 ضمن ثبت مشخصات فردی، فرم مذکور را چاپ و ضمن مطالعه دقیق و کامل آن فرم تعهد نامه را امضا و در روز مراجعه به مسئول مربوطه تحویل نمایند.

نکات مهم:

۱ - برگزاری کلاسهای عملی منوط به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی قبل، حین برگزاری و حتی بعد از خروج از دانشگاه می‌باشد.

۲- فقط دانشجویانی مجاز به شرکت در کلاس هایی می باشند که هر دو دوز واکسن خود را تزریق نموده و کارت واکسن الکترونیکی خود را با مراجعه به سایت https://vcr.salamat.gov.ir/fa دریافت و به همراه داشته و در اولین روز مراجعه به دانشگاه با ارائه کارت واکسن خود به آقای سجاد امیری در اتاق مدرسین ضمن ممهور نمودن آن، فرم تعهد خود را امضا و تحویل نمایند.

۳ - کلیه دانشجویان از بدو ورود به دانشگاه نسبت به استفاده از ماسک بهداشتی و رعایت دیگر پروتکل های بهداشتی موظف می باشند .

۴- دانشجویان غیر بومی ساکن در دیگر  استان ها در صورت تمایل می توانند از کلاس های عملی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان خود شرکت نموده ، در این خصوص هماهنگی های لازم از سوی دانشگاه فنی و حرفه‌ای صورت گرفته است.

۵-  کلیه کلاس های عملی که بصورت حضوری در محل آموزشکده برگزار می گردد در لیست پیوست ذکر شده، تاکید می نماید این کلاس‌ها مطابق زمان بندی موجود در سامانه آموزشی بوستان ارائه می گردد.

 با تشکر و آرزوی توفیق برای دانشجویان گرامی

 اداره خدمات آموزشی دانشکده

نظرات کاربران