در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 27 مهر 1400

بازدید دکتر صالحی عمران ریاست دانشگاه مرکزی فنی و حرفه ای از استان و آموزشکده فنی شماره ۲ کرمانشاه

 جناب آقای دکتر صالحی عمران رییس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای جهت بازدید از امکانات آموزشکده های استان کرمانشاه ، پیگیری میزان پیشرفت پروژه های در دست احداث و دیدار با کارکنان در روز یکشنبه مورخه ۱۷ مرداد ماه ۱۴۰۰ به استان کرمانشاه سفر کردند. ایشان ضمن حضور در جمع کارکنان ضمن ملاقات از زحمات کلیه همکاران تقدیر و تشکر به عمل آوردند و در این سفر کوتاه یکروزه از هر چهار مرکز استان بازدید نمودند. ضمنا ایشان جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا، با تعداد محدودی از مسئولین و کارکنان آموزشکده های استان، در محل سالن جلسات آموزشکده شماره یک کرمانشاه ، به سخنان انان گوش فرا دادند.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای هدف از این بازدید را آشنایی با قابلیت ها ، امکانات و ظرفیت‌های استان عنوان کردند و افزودند: در سالهای گذشته بدون مطالعه کارشناسی شاهد افزایش بی رویه آموزشکده ها در کل کشور بوده ایم و هم اکنون در بسیاری از آموزشکده ها کمبود شدید امکانات کارگاهی ، آموزشی ، آزمایشگاهی، نیروی انسانی و ... داریم، ایشان با تاکید بر بهبود کیفیت آموزش ، اظهار داشتند که باید به سمت کمیت گرایی حرکت کرد و اولویت بنده این است که در زمینه آموزشی، تجهیزات آزمایشگاهی، وضعیت رفاهی و ... آموزشکده ها را در حد توان ارتقای کیفیت ببخشیم.

ایشان در ادامه یکی از دغدغه های اصلی خود را توجه به امر اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاه در سطح کشور عنوان کرده و بیان داشتند: دانشگاه فنی و حرفه‌ای بنگاه ارائه مدرک نیست و اشتغال فارغ التحصیلان این دانشگاه بهترین نمونه تبلیغ برای کارایی و توانایی ما می باشد. وی در ادامه وجود تعداد ۴ آموزشکده درسطح  استان را مثبت ارزیابی کردند و گفتند :برای توسعه کمی و کیفی در آموزشکده ها نیازمند همکاری مسئولین استان نیز می باشیم. رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در پایان از زحمات کلیه همکاران دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه که در رشد و تعالی هر چه بهتر و بیشتر این دانشگاه نقش دارند تقدیر و تشکر نمودند. 

نظرات کاربران