در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 مرداد 1400
 • برگزاری وبینار کشوری دانشگاه فنی و حرفه ای در گام دوم انقلاب

  به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی و حرفه ای شماره 2 کرمانشاه، در روز چهارشنبه 8 بهمن ماه 99 با همت اداره امور دانشجویی مرکز شماره 2 کرمانشاه و حمایت معاونت فرهنگی دانشجویی ستاد مرکزی و و همکاری عوامل فنی و ارتباطی دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، وبیناری با موضوع حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم در راستای عملیاتی نمودن گام دوم انقلاب در سطح ملی از ساعت 10 الی 12 برگزار گردید.

  در این همایش مجازی، با حضور آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهر کرمانشاه، ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه محترم شهرستان پاوه ، جناب دکتر مهدی و ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه همراه بود. 

   بعد از اجرای قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی، ابتدا جناب سلیمان شیرزادی رییس استانی دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن خیر مقدم به میهمانان و شرکت کنندگان، به ویژه گی های موثر دانشگاه فنی و حرفه ای در پیشبرد اهداف انقلاب اشاره و نکات مبسوطی را در قالب فرمهای پاور پویینت ارائه نمودند.

  در ادامه آیت الله علما با تقدیر از عوامل برگزاری این مراسم، با اشاره به اینکه ما در اموری مانند فناوری هسته ای ثابت کردیم که ما می توانیم و به فرموده مقام معظم رهبری غربی ها و اروپایی ها ناراحت این مسئله نیستند که ما فناوری هسته ای داشته باشیم بلکه به این دلیل ناراحت هستند که ما خود به این مهم دست پیدا کرده ایم.

  ماموستا ملا قادر قادری نیز با بیان این نکته که بیانیه گام دوم انقلاب به نسل آینده این مهم را یادآور می شودکه اسلام و انقلاب به سادگی حفظ نشده است بلکه با ایستادگی و مقاومت در برابر زورگویان و قدرت طلبان به دست آمده است.

  در پایان جناب دکتر مهدی نیز با قدردانی از کلیه عوامل اجرایی و سخنرانان به اهمیت و جایگاه دانشگاه فنی و حرفه ای در پیشبرد اهداف گام دوم انقلاب به عنوان دانشگاه مهارت محور و دانش آفرین تاکید نموده که باید این سند گام دوم را براساس استانداردهای جهانی دید.چون یک رهبر ارزشمند که خود رییس جمهور ، مبارز انقلابی و امام جماعت بوده  و تجارب بسیاری داشته است آن را در 40 سالگی انقلاب ارائه داده ویک سند کاملا علمی بوده و حتی دشمنان هم نمی توانند علمی بودن آن  را نادیده بگیرند.

  لازم به ذکر این وبینار با استقبال حداکثری کارکنان و همکاران مراکز کل کشور همراه گردید.

  نظرات کاربران