در حال بارگذاری ...
جمعه 8 بهمن 1400

راهنمای کلی درس کارآموزی و کارورزی

راهنمای کلی درس کارآموزی و کارورزی نیمسال اول سال تحصیلی 1400- 1399( 991 )

مراحل انتخاب واحد و راهنمای دانشجویان جهت شروع دوره کارآموزی و کارورزی

دانشجویان گرامی جهت شروع دوره کارآموزی مطابق مراحل زیر حداکثر تا تاریخ  1399/7/25   اقدام نمایید:

  1. انتخاب واحد کارورزی در سامانه ناد
  2. مکان یابی کار آموزی با هماهنگی مدیر گروه و تکمیل فرم شماره 1   ( دریافت فرم های کارآموزی ) 

تذکر1:  فرم شماره 1 باید توسط خود دانشجو،‌مدیر گروه و سرپرست محل کارآموزی مهر و امضا گردد.

******به فرم های فاقد مهر و امضا ترتیب اثر داده نخواهد شد .*****

تذکر 2: این فرم بایستی به صورت تایپ شده بوده و تمام قسمت های آن شامل مشخصات دانشجو، شماره تلفن دانشجو و محل کارآموزی، روزهای حضور در محل کارآوزی و ... تکمیل گردد.

  1. تکمیل فرم در خواست کارآموزی در سایت آموزشکده به آدرس: https://p2ksh.tvu.ac.ir/fa/form_data/add/form_id=1165   و نیز بارگذاری ( آپلود ) تصاویر: فرم شماره 1 و پرینت انتخاب واحد ( یا برنامه هفتگی ) در همان صفحه
  2. مراجعه به واحد حراست فیزیکی دانشگاه ( نگهبانی ) پس از  یک هفته و دریافت معرفی نامه کارآموزی
  3. مراجعه به محل کارآموزی و اشتغال به کار

تذکرات مهم:

  • در صورتی که دانشجویان فقط درس کارآموزی را انتخاب واحد نموده و در موعد مقرر مطابق مراحل مذکور اقدام ننمایند با عنایت به عدم امکان حذف این درس، نمره صفر برای ایشان منظور خواهد شد.
  • کارآموزی دانشجو زمانی مورد تایید بوده و شروع دوره کارآموزی محسوب می شود که معرفی نامه کارآموزی صادر و دانشجو تحویل گرفته باشد.
  • با عنایت به وضعیت هشدار شهر کرمانشاه به لحاظ شیوع بیماری کرونا ، پیشنهاد می نماید فقط دانشجویان فارغ التحصیل و یا دانشجویانی که به لحاظ آموزشی وضعیت مطلوبی ندارند، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اقدام به شروع دوره کارآموزی نموده و بقیه دانشجویان ،گذراندن این درس را به آینده موکول نمایند .
  • کلیه مراحل فوق بصورت غیر حضوری و کاملا الکترونیکی بوده ، دانشجویان محترم از هر گونه مراجعه حضوری به دانشگاه و واحد پژوهش خودداری نموده ، مشکلات خود را در سامانه میز خدمت به آدرس khedmat.tvu.ac.ir  مطرح نموده ، قطعا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل و پاسخگویی در این سامانه اقدام خواهد شد .
  • لازم به ذکر است که کلیه اقداماتی که دانشجویان قبل از شیوع بیماری کرونا انجام داده اند ،کان لم یکن بوده و کلیه دانشجویان متقاضی کارآموزی  می بایست، از ابتدا مراحل فوق را انجام دهند .  

گروه پژوهش ، فناوری و ارتباط با صنعت

آموزشکده فنی و حرفه ای شماره 2 پسران کرمانشاه

 

نظرات کاربران